Hakkımızda

Bundan tam 27 Yıl önce Erikli ’yi başkentte, sizinle tanıştıran, sevdiren, sizlerin verdiği desteklerle Erikli ’nin marka olma başarısında büyük emekleri olan 30 yıllık bir kuruluşuz. 2008 yılında Erikli ’nin Nestle firması tarafından satın alınması ve pazarlama stratejisi değişmesi sebebi ile 27 yıllık birlikteliğimizin sona erdi. Bu süreçten sonra uzman olduğumuz hizmet sektörü yanında üreticiliğe karar veren köklü bir aile şirketiyiz. Sizlerin sayesinde 30 yıldır sadece su sektöründe hizmet veren MEGAŞ A.Ş ’yiz. (Meşrubat Gıda Dağıtım Anonim Şirketi)

DİNÇ SU doğal kaynağı ULUDAĞ ’ın yerleşim olmayan zirvesinde, asırlık kayın ağaçlarının bulunduğu, doğal yaşam bölgesinde olup Bursa/İnegöl ’e 30 km, Kütahya iline ise 100 km mesafededir. Adeta sihirli formüllü olan bu su büyük emek, yatırım ve doğal akış sistemiyle ULUDAĞ eteklerinde bulunan Domaniç - İnegöl karayolu kenarında kurulan Fabrikaa getirilmiştir. Domaniç ilçesi Osmanlı İmparatorluğu ve daha sonra Cumhuriyet döneminde nahiye olarak Bilecik ili Söğüt ilçesine, daha sonra Bursa ili İnegöl ilçesine ve 1932 yılında da Kütahya ili Tavşanlı ilçesine bağlı kalmış, 1 Nisan 1960 tarihinde Kütahya ilinin 6. İlçesi olmuştur.

İçimi yumuşak, şişkinlik yapmayan, doğal tat ve lezzet yapısı uzman personel gözetiminde son teknoloji İtalyan tam otomatik makinelerle birleştirilmiş, bir yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu sektörde yeni bir çığır açmıştır. Tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan, tasarımı kendisine ait tescilli, farklı şeffaf şişe, şeffaf etiket ve 12 farklı ürün çeşidi ile bir ilki gerçekleştiren Uludağ Dinç su, Uludağ ’ın en genç markası, Türkiye ’nin yükselen yıldızı, butik markasıdır. Suyunuz emin ellerde, içiniz rahat olsun.

Vakit ayırdığınız için teşekkür eder, ömür boyu sağlıklı, mutlu ve DİNÇ kalmanızı dileriz.

Saygılarımızla.